Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ncc1701 Creative Commons License 2008-09-24 10:47:18 40
Kis, fix ablakon nem gondolkodtál? Üvegtégla marhára xar hőszigetelő.

Amúgy pl púrhab. :)
Előzmény:
ssx Creative Commons License 2008-09-24 10:31:57 39
Hello!

Tudnátok nekem segíteni abban hogy könnyűszerkezetes ház homlokzatába hogyan tudnék rögzíteni 1 sor vizszintes és egy sor függőleges üvegtéglát, mert az üvegtégla habarcs ha jól tudom fához nem jó. 21-22cm széles hely lett kihagyva a 19-es üvegtéglának, jó lenne egy olyan megoldás ami elfér ebben, de ha ilyen nincs, akkor megoldható az átméretezés.

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!