Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2008-09-23 10:43:32 3009
Én a proshow producert használom, az tud mindenféle formátumot. Ha számítógéppel játszák, akkor egy exe fájlt készítek, az minden gépen megy, de bonyolultabb áttünéseknél a gyenge gépeken ez is akadhat.
Előzmény:
janak Creative Commons License 2008-09-23 07:01:57 3006
Ja, ott voltam, Jutka anyánk felolvasta ami a slideshow/film tartalma lett volna. Egyszer én is csináltam egy ilyet közgyűlésre, de nem volt normális lejátszó eszköz (!) a városházán, így nagyon akadozott, úgyhogy visszatértek a filmhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!