Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2008-09-23 09:32:53 3007

Örülök, hogy töltöttél fel képet! Filmhez méltó színek és részletek! :-)

 

Nekem jöhetnek a tekercsek, szoktam kisfilmre fotózni!

 

Ezt láttad már?
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2008-09-22 20:29:51 3004
Olyan ritkán rakunk fel képet...
Még mindig lomolok, ez a kép szintén 2004 körül, 6x6, Yashica Mat 124.
Találtam 2 tekercs kisfilet, egy Fuji Sensia 100 dia és egy Fujicolor 100 nega. 2006ban ill. 2007ben lejárt. Aki szeretne kisfilmezni, szóljon, nekiadom. Na akkor a 6x6:

temp

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!