Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2008-09-23 08:39:06 648
Te aztán jól belejöttél! :):):) Majacról van még valamilyen híred?
A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2008-09-22 22:55:48 647
Szia,
Olvasd vissza pl. a korábbi hsz-eimet, abban elég sok mindent megtalálsz - 2 sünit sikerült átteleltetnem a lakásban, és most is van egy kölyökpáros, de most már nagyon álmos vagyok ahhoz, hogy konkrét tanácsokat tudjak adni :)))
Előzmény:
Vultur Csaba Creative Commons License 2008-09-20 14:20:54 645
Sziasztok!

Segítsen, aki teleltetett már át sünt. Fogságban nem alszik téli álmot? Máshogy kell etetni, mint amúgy? Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!