|
|
|
|
 |
benőbéka
2008-09-22 22:55:48
|
647
|
Szia, Olvasd vissza pl. a korábbi hsz-eimet, abban elég sok mindent megtalálsz - 2 sünit sikerült átteleltetnem a lakásban, és most is van egy kölyökpáros, de most már nagyon álmos vagyok ahhoz, hogy konkrét tanácsokat tudjak adni :)))
|
|
A hozzászólás:
 |
Vultur Csaba
2008-09-20 14:20:54
|
645
|
Sziasztok!
Segítsen, aki teleltetett már át sünt. Fogságban nem alszik téli álmot? Máshogy kell etetni, mint amúgy? Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|