|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:51:00
|
129
|
Amennyiben egy think tank indulhat a választásokon, akkor akár igen. Azért az jobb lenne, ha sok tagja lenne, akik nagyjából egyforma nézetet képviselnek. Úgy látom, sokszor nem a valós problémák, hanem definíciók körül zajlik a vita. Mintha az egyes oldalak szándékosan más jelentést társítanának az egyes szavakhoz. |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2008-09-19 20:38:06
|
128
|
| Akkor te nem politikai partot akarsz hanem gazdasagi gurukbol egy think tank-et. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:36:37
|
127
|
| Azt mondom, nem muszáj a liberalizmus összes definíciójának megfelelni, csak azért mert van olyan is. Hozzá kell igazítani a magyar igényekhez. A prioritás legyen a jól működő gazdaság, a tolerancia meg ilyenek meg a "majd beszélünk róla ha rendben van a gazdaság" kategóriába kell hogy essen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|