Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-09-19 20:51:00 129
Amennyiben egy think tank indulhat a választásokon, akkor akár igen.
Azért az jobb lenne, ha sok tagja lenne, akik nagyjából egyforma nézetet képviselnek.
Úgy látom, sokszor nem a valós problémák, hanem definíciók körül zajlik a vita. Mintha az egyes oldalak szándékosan más jelentést társítanának az egyes szavakhoz.
A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2008-09-19 20:38:06 128
Akkor te nem politikai partot akarsz hanem gazdasagi gurukbol egy think tank-et.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-09-19 20:36:37 127
Azt mondom, nem muszáj a liberalizmus összes definíciójának megfelelni, csak azért mert van olyan is. Hozzá kell igazítani a magyar igényekhez. A prioritás legyen a jól működő gazdaság, a tolerancia meg ilyenek meg a "majd beszélünk róla ha rendben van a gazdaság" kategóriába kell hogy essen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!