|
|
|
|
 |
Derek
2008-09-19 20:38:06
|
128
|
| Akkor te nem politikai partot akarsz hanem gazdasagi gurukbol egy think tank-et. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:36:37
|
127
|
| Azt mondom, nem muszáj a liberalizmus összes definíciójának megfelelni, csak azért mert van olyan is. Hozzá kell igazítani a magyar igényekhez. A prioritás legyen a jól működő gazdaság, a tolerancia meg ilyenek meg a "majd beszélünk róla ha rendben van a gazdaság" kategóriába kell hogy essen. |
|
Előzmény:
 |
Derek
2008-09-19 20:06:53
|
123
|
Ha liberalis partot akarsz azert a legjobb ha a liberalizmus definiciojanak felel meg kereteiben es nem a magyar rogvalosagnak,mert az nem tudom milyen eszmerendszer |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|