|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:36:37
|
127
|
| Azt mondom, nem muszáj a liberalizmus összes definíciójának megfelelni, csak azért mert van olyan is. Hozzá kell igazítani a magyar igényekhez. A prioritás legyen a jól működő gazdaság, a tolerancia meg ilyenek meg a "majd beszélünk róla ha rendben van a gazdaság" kategóriába kell hogy essen. |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2008-09-19 20:06:53
|
123
|
Ha liberalis partot akarsz azert a legjobb ha a liberalizmus definiciojanak felel meg kereteiben es nem a magyar rogvalosagnak,mert az nem tudom milyen eszmerendszer |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:03:33
|
121
|
szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:)
Az új pártnak nem a wikipédiás definícióknak kell megfelelni szóról szóra, hanem a magyar rögvalósághoz kell igazodnia. Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:) A hangsúly a gazdasági kérdéseken legyen, ha az már rendben van, akkor majd megnézzük merre tovább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|