Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-09-19 20:36:37 127
Azt mondom, nem muszáj a liberalizmus összes definíciójának megfelelni, csak azért mert van olyan is. Hozzá kell igazítani a magyar igényekhez. A prioritás legyen a jól működő gazdaság, a tolerancia meg ilyenek meg a "majd beszélünk róla ha rendben van a gazdaság" kategóriába kell hogy essen.
A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2008-09-19 20:06:53 123

Ha liberalis partot akarsz azert a legjobb ha a liberalizmus definiciojanak felel meg kereteiben es nem a magyar rogvalosagnak,mert az nem tudom milyen eszmerendszer

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-09-19 20:03:33 121
szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:)

Az új pártnak nem a wikipédiás definícióknak kell megfelelni szóról szóra, hanem a magyar rögvalósághoz kell igazodnia. Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:)
A hangsúly a gazdasági kérdéseken legyen, ha az már rendben van, akkor majd megnézzük merre tovább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!