|
|
|
|
 |
levure sauvage
2008-09-19 20:09:32
|
124
|
| meg az első generációsok közé sem :o) |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2008-09-19 20:05:07
|
122
|
| Ugy ertem a gazdasag szereploi kozul mert azert az angol kiralyi csaladot nem a tokesek koze soroljuk |
|
Előzmény:
 |
Derek
2008-09-19 19:52:37
|
120
|
| A felso tokes osztaly az akiknek a legtobb penzuk van ,ha az elso generacios nincs is benn az un establishment-ben (mert vagy nem akar vagy ideje nincs ra)a gyereke mar ott lesz hacsak a papa el nem brassza a milliardokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|