Keresés

Részletes keresés

levure sauvage Creative Commons License 2008-09-19 20:09:32 124
meg az első generációsok közé sem :o)
A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2008-09-19 20:05:07 122
Ugy ertem a gazdasag szereploi kozul mert azert az angol kiralyi csaladot nem a tokesek koze soroljuk
Előzmény:
Derek Creative Commons License 2008-09-19 19:52:37 120
A felso tokes osztaly az akiknek a legtobb penzuk van ,ha az elso generacios nincs is benn az un establishment-ben (mert vagy nem akar vagy ideje nincs ra)a gyereke mar ott lesz hacsak a papa el nem brassza a milliardokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!