Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2008-09-22 14:41:39 131
"Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:)"
LOL
Derek Creative Commons License 2008-09-19 20:06:53 123

Ha liberalis partot akarsz azert a legjobb ha a liberalizmus definiciojanak felel meg kereteiben es nem a magyar rogvalosagnak,mert az nem tudom milyen eszmerendszer

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-09-19 20:03:33 121
szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:)

Az új pártnak nem a wikipédiás definícióknak kell megfelelni szóról szóra, hanem a magyar rögvalósághoz kell igazodnia. Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:)
A hangsúly a gazdasági kérdéseken legyen, ha az már rendben van, akkor majd megnézzük merre tovább.
Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2008-09-19 18:18:48 108
szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!