|
|
|
|
 |
spurs84
2008-09-22 14:41:39
|
131
|
"Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:)" LOL |
|
 |
Derek
2008-09-19 20:06:53
|
123
|
Ha liberalis partot akarsz azert a legjobb ha a liberalizmus definiciojanak felel meg kereteiben es nem a magyar rogvalosagnak,mert az nem tudom milyen eszmerendszer |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:03:33
|
121
|
szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:)
Az új pártnak nem a wikipédiás definícióknak kell megfelelni szóról szóra, hanem a magyar rögvalósághoz kell igazodnia. Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:) A hangsúly a gazdasági kérdéseken legyen, ha az már rendben van, akkor majd megnézzük merre tovább. |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2008-09-19 18:18:48
|
108
|
| szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|