|
|
|
|
 |
Derek
2008-09-19 19:52:37
|
120
|
| A felso tokes osztaly az akiknek a legtobb penzuk van ,ha az elso generacios nincs is benn az un establishment-ben (mert vagy nem akar vagy ideje nincs ra)a gyereke mar ott lesz hacsak a papa el nem brassza a milliardokat. |
|
A hozzászólás:
 |
levure sauvage
2008-09-19 19:49:10
|
119
|
Ezeknek az első generációs milliárdosoknak az életük nagy része arra ment rá, hogy milliárdosokká váljanak, és a hatalmuk a saját cégeik, befektetéseik körére terjed ki. Idejük sem, lehetőségük sem volt arra, vagy nem is érdekelte őket, hogy pozíciót szerezzenek a politikai és gazdasági döntéshozók között (vagy csak nagyon keveseknek közülük).
Többnyire a munkát, teljesítményt, vagy a pénzt becsülik és nem az érte megszerezhető gazdasági vagy politikai befolyást. Szvsz ez nem a felső tőkés osztály, hanem olyan középosztályiak, akiknek az átlagosnál sokkal több pénzük van. |
|
Előzmény:
 |
Derek
2008-09-19 19:15:53
|
117
|
| Ez jol hangzik csak eppen nem igaz.ha megnezzuk a vilag leggazdagabb 200 emberet kiderul hogy nem kis hanyaduk elso generacios milliardos |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|