|
|
|
|
 |
Derek
2008-09-19 19:15:53
|
117
|
| Ez jol hangzik csak eppen nem igaz.ha megnezzuk a vilag leggazdagabb 200 emberet kiderul hogy nem kis hanyaduk elso generacios milliardos |
|
 |
rabida
2008-09-19 19:15:07
|
116
|
| na igen... |
|
A hozzászólás:
 |
levure sauvage
2008-09-19 19:10:31
|
115
|
"Ha elzárjuk a középosztályból a felső tőkésosztályba vezető utakat (legalábbis extrém adókkal nehezítjük), akkor tényleg az lesz, hogy az egész ország külföldi tőkéseknek fog dolgozni."
A felső tőkésosztályba nem vezetnek utak, azok elzárásáról maga a felső tőkésosztály gondoskodik, mert esze ágában sincs a nehezen megszerzett hatalmát szétteríteni mindenféle ki-tudja-milyen felkapaszkodottak között. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 18:09:23
|
105
|
| Azt a vékony jól kereső réteget agyonadóztatjuk, akik egyaltalán képesek megtakarításra, tőkefelhalmozásra. Ha elzárjuk a középosztályból a felső tőkésosztályba vezető utakat (legalábbis extrém adókkal nehezítjük), akkor tényleg az lesz, hogy az egész ország külföldi tőkéseknek fog dolgozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|