Keresés

Részletes keresés

rabida Creative Commons License 2008-09-19 19:04:37 114
kijaza Mao?
Ce Tung???????
A hozzászólás:
avilo Creative Commons License 2008-09-19 18:40:45 111

Igy van, en is valami ilyesmiben gondolkodom.

Ma Mao-n a magat liberalisnak nevezö part pozitiv diszkriminanciat, nem pedig eselyegyenlöseget kepvisel. A kettö oriasi különbseg.

A szocialis programjuk pedig nem ösztönöz a munkara (mar pedig azzal nem serül az eselyegyenlöseg, söt romlik, mert letrehoz egy olyan reteget aki direkt kilövi magat a munkaeröpiacrol)

 

Ami a külpolitikat illeti pedig nyiltan vallalhatna a konfliktusokat (lasd szlovakok).

 

szerintetek mekkora tamogatottsaga lenne egy ilyen partnak?

Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2008-09-19 18:07:40 104
"Egy liberális pártnak nyíltan kell képviselnie a szabad versenyeses kapitalizmust, amibe nem tartozik bele a széleskörű szociális transzfer, a magas adók és a túlburjánzó bürokrácia."
ez szóról szóra így is van,de :"...Tehát a konzervatív értékek mellett elfogadja és követendőnek tartja az esélyegyenlőség, a tolerancia, az elfogadás elvét."
http://hu.wikipedia.org/wiki/Liberalizmus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!