|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 20:03:33
|
121
|
szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:)
Az új pártnak nem a wikipédiás definícióknak kell megfelelni szóról szóra, hanem a magyar rögvalósághoz kell igazodnia. Elég ha annyira elfogadó és toleráns mint a Fidesz, hehe:) A hangsúly a gazdasági kérdéseken legyen, ha az már rendben van, akkor majd megnézzük merre tovább. |
|
A hozzászólás:
 |
spurs84
2008-09-19 18:18:48
|
108
|
| szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:) |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 18:14:55
|
106
|
| Esélyegyenlőség alatt szerintem nem széleskörű szociális transzfert kell érteni, hanem aki tehetséges, az kapjon ösztöndíjat elvet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|