|
|
|
|
 |
spurs84
2008-09-19 18:18:48
|
108
|
| szépen átsiklottál a "tolerancia,elfogadás" kitételeken:) |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 18:14:55
|
106
|
| Esélyegyenlőség alatt szerintem nem széleskörű szociális transzfert kell érteni, hanem aki tehetséges, az kapjon ösztöndíjat elvet. |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2008-09-19 18:07:40
|
104
|
"Egy liberális pártnak nyíltan kell képviselnie a szabad versenyeses kapitalizmust, amibe nem tartozik bele a széleskörű szociális transzfer, a magas adók és a túlburjánzó bürokrácia." ez szóról szóra így is van,de :"...Tehát a konzervatív értékek mellett elfogadja és követendőnek tartja az esélyegyenlőség, a tolerancia, az elfogadás elvét." http://hu.wikipedia.org/wiki/Liberalizmus |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|