|
|
|
|
 |
avilo
2008-09-19 18:00:48
|
103
|
| na azert nem ugy gondoltam:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-09-19 17:53:07
|
99
|
"szabadsag a gazdasagban, rend az eletben. "
Néhai Augusto Pinochet munkásságát ajánlom figyelmedbe :) |
|
Előzmény:
 |
avilo
2008-09-19 17:50:46
|
95
|
Leteznek nemzeti liberalis partok. En is egy ilyet tamogatnek. szabadsag a gazdasagban, rend az eletben.
Massag toleranciaja addig amig nem serti a többseg vagyoni biztonsagat es szabadsagat.
Jo lenne, de ilyen nincs. Hogy mekkora lenne a tabora fogalmam sincs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|