Keresés

Részletes keresés

avilo Creative Commons License 2008-09-19 18:00:48 103
na azert nem ugy gondoltam:-)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-19 17:53:07 99
"szabadsag a gazdasagban, rend az eletben. "

Néhai Augusto Pinochet munkásságát ajánlom figyelmedbe :)
Előzmény:
avilo Creative Commons License 2008-09-19 17:50:46 95

Leteznek nemzeti liberalis partok. En is egy ilyet tamogatnek. szabadsag a gazdasagban, rend az eletben.

Massag toleranciaja addig amig nem serti a többseg vagyoni biztonsagat es szabadsagat.

 

Jo lenne, de ilyen nincs. Hogy mekkora lenne a tabora fogalmam sincs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!