|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 18:09:23
|
105
|
| Azt a vékony jól kereső réteget agyonadóztatjuk, akik egyaltalán képesek megtakarításra, tőkefelhalmozásra. Ha elzárjuk a középosztályból a felső tőkésosztályba vezető utakat (legalábbis extrém adókkal nehezítjük), akkor tényleg az lesz, hogy az egész ország külföldi tőkéseknek fog dolgozni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-09-19 17:52:02
|
98
|
Nehéz dolog ez. Gondolod, a br. 400e-ért dolgozó ember polgári szinten fog tudni élni, ha nem 200 hanem mondjuk 240e marad meg neki? (hasból mondtam két számot, gondolom nagyon mellé nem lőttem)
Magyarországon a polgárság nem nagy, szerintem legalábbis. 10% sincsen. Nem pusztán arról van szó, hogy világba csesztetik őket, hanem arról hogy nincs is sok, ráadásul politikailag teljesen széttagolt miéptől a mszp-ig. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 17:46:03
|
91
|
Olyan, amelyik a gazdaságra koncentrál inkább. Legyenek alacsony egykulcsos adók, próbáljon széles középréteget teremteni. A buzikkal, zsidókkal nem kell foglalkoznia, a cigányságot vissza kell vezetni a munka világába. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|