|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 17:58:10
|
101
|
Nyilván a liberális szó értelmezése bizonyos körökben: minden ami rossz. Ez persze valójában nem így van. Egy liberális pártnak nyíltan kell képviselnie a szabad versenyeses kapitalizmust, amibe nem tartozik bele a széleskörű szociális transzfer, a magas adók és a túlburjánzó bürokrácia. |
|
A hozzászólás:
 |
spurs84
2008-09-19 17:51:06
|
96
|
| ha nem vagy liberális,miért akarod megszabni,hogy azok mivel foglalkozzanak? de szépen behatároltad,alapíts inkább egyet,csak ne várd,hogy más is liberálisnak nevezze rajtad kívül:) |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 17:46:03
|
91
|
Olyan, amelyik a gazdaságra koncentrál inkább. Legyenek alacsony egykulcsos adók, próbáljon széles középréteget teremteni. A buzikkal, zsidókkal nem kell foglalkoznia, a cigányságot vissza kell vezetni a munka világába. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|