Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-09-19 18:00:09 102
Lehetne a név Hígliberális Párt...
GenYo Creative Commons License 2008-09-19 16:12:27 27

pindiy

"Ha már liberális akkor legyen fasiszta...."

 

Gazduram, Neked zividivi a másik nicked? :DDDDDD

A hozzászólás:
pindiy Creative Commons License 2008-09-19 16:06:06 12
Ha már liberális akkor legyen fasiszta....
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-19 15:56:35 1
liberál-bolsevik kommunista náciverő zsid0cigánypárt és még buzi is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!