Keresés

Részletes keresés

demokratax Creative Commons License 2008-09-19 19:00:05 112
Ez enm liberalis akkor mar! Hanem nekonzervativ te okoska.
spurs84 Creative Commons License 2008-09-19 17:42:24 89
brand new brand Freebird?:)
egy liberális párt,amelyik" nem a kissebbségekkel foglalkozik" (egy s-el,persze)? az meg miféle lenne?
de Saint Preux Creative Commons License 2008-09-19 16:52:25 73
Oszt ki szavazna olyan pártra ahol kunczemedve vezetésével brummognak a régiek. Tökre lejáratták magaukat. Fodornak van igaza újra építi, de nem holmi kisztitkárok fedezetében a szadit. Lehet hogy most tényleg alakul egy normális liberális párt?
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-19 16:47:52 69
jó lenne egy jobblib párt - ha létrejön, majd dobj egy mailt
mandulapaula Creative Commons License 2008-09-19 16:12:13 26
Tegnap már másik topikban ötöltem, hogy jó lenne egy MDF-SZDSZ választási szövetség.
Meg lenne oldva mindazok igénye, akik libbantak, esetleg inkább jobb felé húznak.
Igazad van, igény jelen van a társadalomban.
Ha a két párt tudna szövetséget kötni, elfogadható politikai programmal kijönni, szerintem jó szövetség lenne.

Elvakult, mindkétoldali fikák kíméljenek!
T.Howard Creative Commons License 2008-09-19 16:06:21 14
Lehet Audifanklub
GenYo Creative Commons License 2008-09-19 16:04:02 6
Először nevezz meg ehhez tíz hiteles arcot. Addig szvsz felesles tovább kombinálnod.
T.Howard Creative Commons License 2008-09-19 16:03:34 4
Eccerűen csak Libera...
Állományjavító Creative Commons License 2008-09-19 16:01:57 3

MagyarOrszági Szövetség A Demokráciáért.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008-09-19 15:56:35 1
liberál-bolsevik kommunista náciverő zsid0cigánypárt és még buzi is
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-19 15:55:21 0
b0lsi
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-09-19 15:54:35 -
Az SZDSZ-nek annyi. Ugyanakkor a párt megszűnésével a liberális érzelmű emberek megmaradnak, akik új pártot szeretnének. Egy kicsit piacbarátabbat, kevésbé baloldalit, olyat aki nem a kissebbségekkel foglalkozik. Az SZDSZ név le lett járatva, ideje bevezetni egy új márkanevet a piacra.

Milyen legyen az új párt? Lehetséges?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!