|
|
|
|
 |
demokratax
2008-09-19 19:00:05
|
112
|
| Ez enm liberalis akkor mar! Hanem nekonzervativ te okoska. |
|
 |
spurs84
2008-09-19 17:42:24
|
89
|
brand new brand Freebird?:) egy liberális párt,amelyik" nem a kissebbségekkel foglalkozik" (egy s-el,persze)? az meg miféle lenne? |
|
 |
de Saint Preux
2008-09-19 16:52:25
|
73
|
| Oszt ki szavazna olyan pártra ahol kunczemedve vezetésével brummognak a régiek. Tökre lejáratták magaukat. Fodornak van igaza újra építi, de nem holmi kisztitkárok fedezetében a szadit. Lehet hogy most tényleg alakul egy normális liberális párt? |
|
 |
Törölt nick
2008-09-19 16:47:52
|
69
|
| jó lenne egy jobblib párt - ha létrejön, majd dobj egy mailt |
|
 |
mandulapaula
2008-09-19 16:12:13
|
26
|
Tegnap már másik topikban ötöltem, hogy jó lenne egy MDF-SZDSZ választási szövetség. Meg lenne oldva mindazok igénye, akik libbantak, esetleg inkább jobb felé húznak. Igazad van, igény jelen van a társadalomban. Ha a két párt tudna szövetséget kötni, elfogadható politikai programmal kijönni, szerintem jó szövetség lenne.
Elvakult, mindkétoldali fikák kíméljenek! |
|
 |
T.Howard
2008-09-19 16:06:21
|
14
|
| Lehet Audifanklub |
|
 |
GenYo
2008-09-19 16:04:02
|
6
|
| Először nevezz meg ehhez tíz hiteles arcot. Addig szvsz felesles tovább kombinálnod. |
|
 |
T.Howard
2008-09-19 16:03:34
|
4
|
| Eccerűen csak Libera... |
|
 |
Állományjavító
2008-09-19 16:01:57
|
3
|
MagyarOrszági Szövetség A Demokráciáért.
|
|
 |
Törölt nick
2008-09-19 15:56:35
|
1
|
| liberál-bolsevik kommunista náciverő zsid0cigánypárt és még buzi is |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-09-19 15:54:35
|
-
|
Az SZDSZ-nek annyi. Ugyanakkor a párt megszűnésével a liberális érzelmű emberek megmaradnak, akik új pártot szeretnének. Egy kicsit piacbarátabbat, kevésbé baloldalit, olyat aki nem a kissebbségekkel foglalkozik. Az SZDSZ név le lett járatva, ideje bevezetni egy új márkanevet a piacra.
Milyen legyen az új párt? Lehetséges? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|