|
|
|
|
 |
corvi01
2008-09-19 12:57:19
|
445
|
| ....Persze van olcsóbb rigli is, azt sem tudnák kinyitni :) ; némely kutya viszont lehet, hogy kitudná.. :/ ! |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2008-09-19 12:30:39
|
444
|
| Nyest és görény ellen mondjuk igen egyszerű védekezni. Be kell tessékelni a baromfit az ólba éjjel, és egy kemény 150 forintos lakat ajtón való alkalmazásával e két "dúvad" pusztítása kizárható. |
|
Előzmény:
 |
corvi01
2008-09-19 09:48:48
|
443
|
Ez a "nem tehetnek semmiről "-típusú hozzáállás gondolom már neked is/nekem is/ nagyon ismerős és blőd !
Az AIDS- vírus sem tehet semmiről, csak mondjuk több millió ember halálát okozza szerényen..:/
A malária szúnyog sem tehet semmiről, a csótány, a csatornapatkány sem; miközben több tucat vírust hordoz magán.
A nyest, görény sem tehet semmiről, miközben legyilkolja egyetlen éjjel az összes baromfit !!!
A kóbor kutya, kóbor macska "sem tehet semmiről"............... :/
Túl kéne már ezen lépni, ha az ember az okozója, ha nem (ez persze nem neked szól)!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|