|
|
|
|
 |
corvi01
2008-09-19 09:48:48
|
443
|
Ez a "nem tehetnek semmiről "-típusú hozzáállás gondolom már neked is/nekem is/ nagyon ismerős és blőd !
Az AIDS- vírus sem tehet semmiről, csak mondjuk több millió ember halálát okozza szerényen..:/
A malária szúnyog sem tehet semmiről, a csótány, a csatornapatkány sem; miközben több tucat vírust hordoz magán.
A nyest, görény sem tehet semmiről, miközben legyilkolja egyetlen éjjel az összes baromfit !!!
A kóbor kutya, kóbor macska "sem tehet semmiről"............... :/
Túl kéne már ezen lépni, ha az ember az okozója, ha nem (ez persze nem neked szól)!!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2008-09-18 21:02:46
|
442
|
| Akkor sem lesz. Ki fogják találni, hogy az ember a hibás, és szegény ártatlan kutyuskák nem tehetnek semmiről. |
|
Előzmény:
 |
corvi01
2008-09-18 14:28:32
|
441
|
Szörnyű !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valószínű csak akkor lessz majd változás ill. törvénymódosítás, ha majd egy Román /vagy Magyar/ állatvédőt mondjuk munkából este hazamenet marcangolnak halálra, vagy csonkítanak meg- ne adj Isten ! :/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|