Keresés

Részletes keresés

corvi01 Creative Commons License 2008-09-19 09:48:48 443

Ez a "nem tehetnek semmiről "-típusú hozzáállás gondolom már neked is/nekem is/ nagyon ismerős és blőd !

Az AIDS- vírus sem tehet semmiről, csak mondjuk több millió ember halálát okozza szerényen..:/

A malária szúnyog sem tehet semmiről, a csótány, a csatornapatkány sem; miközben több tucat vírust hordoz magán.

A nyest, görény sem tehet semmiről, miközben legyilkolja egyetlen éjjel az összes baromfit !!!

A kóbor kutya, kóbor macska "sem tehet semmiről"............... :/

 

Túl kéne már ezen lépni, ha az ember az okozója, ha nem (ez persze nem neked szól)!!!!!!!!!!

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2008-09-18 21:02:46 442
Akkor sem lesz. Ki fogják találni, hogy az ember a hibás, és szegény ártatlan kutyuskák nem tehetnek semmiről.
Előzmény:
corvi01 Creative Commons License 2008-09-18 14:28:32 441

Szörnyű !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Valószínű csak akkor lessz majd változás ill. törvénymódosítás, ha majd egy Román /vagy Magyar/ állatvédőt mondjuk munkából este hazamenet marcangolnak halálra, vagy csonkítanak meg- ne adj Isten !  :/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!