Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ferko59 Creative Commons License 2008-09-17 19:52:22 624
Köszi a gyors válasz.
Igen, ezekkel nagyéból tisztába voltam, de azt gondoltam,hogy ragyogó napsütésben legalább használható.
Megint előbb vásároltam és utána kérdeztem.
Még egyszer köszi, üdv!
Előzmény:
nord Creative Commons License 2008-09-17 19:36:31 623
Azt tudtad, hogy a kétszerező (pongyolán fogalmazva) 2 fényértékkel "csökkenti" az objektív fényerejét? És e mellett azt is tudtad, hogy ha a kezdő fényerő f8 alá csökken, nem lesz AF-ed?

(Azt meg már meg se említem, hogy a kétszerező általánosságban csakis a legjobb minőségű nagy fényerejű fixek alá ajánlható. Itt van annyi "tartalék" az objektívben, hogy a képminőség még nem igazán szenved csorbát. Egy fényerőtlen zúmmal párosítva nemhogy AF-ed nem lesz, de a képminőséget egy harmatgyenge kompakt szintjére viszed le...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!