|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ferko59
2008-09-17 19:52:22
|
624
|
Köszi a gyors válasz. Igen, ezekkel nagyéból tisztába voltam, de azt gondoltam,hogy ragyogó napsütésben legalább használható. Megint előbb vásároltam és utána kérdeztem. Még egyszer köszi, üdv! |
|
Előzmény:
 |
nord
2008-09-17 19:36:31
|
623
|
Azt tudtad, hogy a kétszerező (pongyolán fogalmazva) 2 fényértékkel "csökkenti" az objektív fényerejét? És e mellett azt is tudtad, hogy ha a kezdő fényerő f8 alá csökken, nem lesz AF-ed?
(Azt meg már meg se említem, hogy a kétszerező általánosságban csakis a legjobb minőségű nagy fényerejű fixek alá ajánlható. Itt van annyi "tartalék" az objektívben, hogy a képminőség még nem igazán szenved csorbát. Egy fényerőtlen zúmmal párosítva nemhogy AF-ed nem lesz, de a képminőséget egy harmatgyenge kompakt szintjére viszed le...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|