Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.timber>>code Creative Commons License 2008-09-12 15:36:35 306
Szerintem jo nekem a kezdo is. Mar csak azert is mert van egy ismerosom aki tenyleg kezdo es akkor mehetunk egyutt.
Előzmény:
rsutton Creative Commons License 2008-09-12 11:31:03 305
A Stalternél idén két kezdő és egy haladó csoport indul, a haladóban már csak kevés hely van, a kezdőkben még több. Azt, hogy melyik a neked való, majd a Stalter eldönti, azt szokta kérni, hogy vigyél pár fotót a beiratkozásra és megnézi. Ha érdekel a dolog, hívd fel nyugodtan, a honlapon is ott a száma és Ivettke is ideírta. Nagyon kedves, körbevezet, mindent megmutat, elmagyaráz, nekem nagyon szimpi volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!