Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.timber>>code Creative Commons License 2008-09-12 08:50:02 303
En meg ismerek tehetseges <rakj ide barmilyen szakmat> aki epp csak megel belole.

Szerintem minden szakmaval lehet baromi nehezen megelni es "gennyesre" keresni magat az embernek. Fuggetlenul attol, hogy tehetseges vagy sem. Sokkal tobbet szamit az 'onmanagement' (es megfigyeleseim alapjan altalaban a kevesbe tehetseges embereknek megy jobban... biztos kompenzalnak :D)

De nem lepnenk ezen tul? :)
Előzmény:
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008-09-11 22:49:42 302
Én viszont ismerek egy-két tehetséges fotóst, aki épp-csak megél belőle... ez van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!