|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ivettke
2008-09-11 21:56:39
|
300
|
az asarol tudom mondani, hogy a kezdo es a halado csoportok tok ugyanazzal a tematikaval mennek, ugyanazokkal tanarokkal.
en anno azert kerestem kezdot, mert laboralni akartam tanulni amit nem tudtam, de ott megtanitottak, de kozben kiderult hogy a haladon ugyanugy tanitottak
ami a kulonbseg, hogy a haladon jobban huzzak az embert a tarsai, a kezdoben fogsz olyan emberrel talalkozni aki nyolc alkalom utan jelentkezik es megkerdezi, hogy elnezest mi az a belnde?
de a kezdon is ugyanazok a nagy mesterek tanitanak, es ugyanugy elmondanak mindent, meg sokkal tobbet is mint amit meg birsz jegyezni
en is 20 evig kepezgettem magamat mielott lementem egy tanfolyamra, nem azt mondom, hogy sok uj dolog volt, hanem olyan emberektol kaptam visszajelzest akinek vegre elhihettem, meg adtak egy rendszert meg egy mercet |
|
Előzmény:
 |
.timber>>code
2008-09-11 19:48:10
|
294
|
na ez jo hir. Akkor meg nem is kestem le es meg lehet karacsonyra tudom is kerni a csaladtol :)
A kerdes a kovetkezo: nekem van ertelme a kezdo tanfolyamot vegigcsinalni? Mert ha ott csak nagyon alapokat tanitanak akkor lehet az nem adna uj informaciot. De ha akar csak egy kicsit is tanulok ott akkor inkabb atismetelek sokmindent... Mondjuk lenyegeben csak autodidakta modon "tanultam" fotozni :)
Amugy amiatt is gondolkozom a teljesen kezdo szinttol jarni mert akkor lehet ketten mennenk :) Viszont ahogy latom limitalt a ferohely... szoval azt sem szeretnem, hogy csak azert mert ismetelni szeretnek elvegyek helyet mastol....
(bocsi a sok komplikacioert es nyavajgasert :P) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|