Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ivettke Creative Commons License 2008-09-11 21:51:14 299
www.szaboivett.hu
Előzmény:
SzekelyG Creative Commons License 2008-09-11 20:07:49 297
Nem szeretem az ilyen vitákat.
Én nem azért járok ide, hanem tanácsokat adni és segítséget kérni.
A BUSZÉKISZI-ben valóban érdekes az oktatás.
Én olyan osztályba jártam, ahol az első évben tanműhely volt (iskolában).
Ott tanultuk meg a gyakorlatot.
Aki nem felel meg ott az elvárásoknak, az bukik.
Viszont minden a második éven múlik:
Akkor ugyanis mindenki elkerül egy külső gyakorlati helyre.
A mi osztályunkban nem sokan jártak gyakorlatra szakemberhez.
Általában olyanokkal írták alá a papírjaikat, akik nem is fotóznak.
Először úgy volt, hogy színházfotóshoz kerülök, ami nagyon is izgatott!
Végül műterem lett belőle, ahol a mester és a többi gyakornok segítségével sikerült jó hangulatot teremteni.
A műtermi fotózás tetszett is ott, de jobban szeretem a külső helyszínen készült képeket.
A mai címlaplányok többségét is sajnos műteremben fotózzák...

Addig jutottam, hogy a profilodat megnéztem. Ott nem szerepelt a honlapod címe.
A keresőprogikat pedig nem nagyon használom, mellesleg nem is vagyok oknyomozó.
Viszont az előbb megnéztem és egy blogot találtam csak.
Érdekeltek a képeid, azért kérdeztem hol van referenciád...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!