|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ivettke
2008-09-11 21:51:14
|
299
|
| www.szaboivett.hu |
|
Előzmény:
 |
SzekelyG
2008-09-11 20:07:49
|
297
|
Nem szeretem az ilyen vitákat. Én nem azért járok ide, hanem tanácsokat adni és segítséget kérni. A BUSZÉKISZI-ben valóban érdekes az oktatás. Én olyan osztályba jártam, ahol az első évben tanműhely volt (iskolában). Ott tanultuk meg a gyakorlatot. Aki nem felel meg ott az elvárásoknak, az bukik. Viszont minden a második éven múlik: Akkor ugyanis mindenki elkerül egy külső gyakorlati helyre. A mi osztályunkban nem sokan jártak gyakorlatra szakemberhez. Általában olyanokkal írták alá a papírjaikat, akik nem is fotóznak. Először úgy volt, hogy színházfotóshoz kerülök, ami nagyon is izgatott! Végül műterem lett belőle, ahol a mester és a többi gyakornok segítségével sikerült jó hangulatot teremteni. A műtermi fotózás tetszett is ott, de jobban szeretem a külső helyszínen készült képeket. A mai címlaplányok többségét is sajnos műteremben fotózzák...
Addig jutottam, hogy a profilodat megnéztem. Ott nem szerepelt a honlapod címe. A keresőprogikat pedig nem nagyon használom, mellesleg nem is vagyok oknyomozó. Viszont az előbb megnéztem és egy blogot találtam csak. Érdekeltek a képeid, azért kérdeztem hol van referenciád... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|