|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
peterssen
2008-09-11 20:58:37
|
298
|
| Jogos gondolatok ezek... Nem is lehet könnyen megválaszolni: Mert ugye a két véglet (Nagyon hozzáértő, soha iskolába nem járt vs analfabéta okleveles végzettséggel) között nagyon sok átmenet van. Én is végiggondoltam ugyanezt. (nehezítő körülmények: család, vidék stb) Úgy túnik, tanulni fogok... |
|
Előzmény:
 |
.timber>>code
2008-09-11 19:48:10
|
294
|
na ez jo hir. Akkor meg nem is kestem le es meg lehet karacsonyra tudom is kerni a csaladtol :)
A kerdes a kovetkezo: nekem van ertelme a kezdo tanfolyamot vegigcsinalni? Mert ha ott csak nagyon alapokat tanitanak akkor lehet az nem adna uj informaciot. De ha akar csak egy kicsit is tanulok ott akkor inkabb atismetelek sokmindent... Mondjuk lenyegeben csak autodidakta modon "tanultam" fotozni :)
Amugy amiatt is gondolkozom a teljesen kezdo szinttol jarni mert akkor lehet ketten mennenk :) Viszont ahogy latom limitalt a ferohely... szoval azt sem szeretnem, hogy csak azert mert ismetelni szeretnek elvegyek helyet mastol....
(bocsi a sok komplikacioert es nyavajgasert :P) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|