Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.timber>>code Creative Commons License 2008-09-11 19:52:44 295
baba.room.hu/ivettke? :) Nekem ez volt az elso guglis kidobodas. Aranyos babafotok :)

Nem lett volna egyszerubb leirni a honlap cimet? (nem kotekszem :P)
Előzmény:
Ivettke Creative Commons License 2008-09-11 18:12:11 292

en elolvastam a hozzaszolasod :)) arra valaszoltam, pontosabban arra a reszere hogy valakinek azt mondod ne legyen fotos hanem valami mas

 

abban a hozzaszolasodban amit irtal eleg sok serto dolog van pl egy eskuvo fotozasrol, ingyenkajarol, en nem igy csinalom, nem ismerek ilyen embereket akik igy csinaljak, igy erre nem is valaszolok :))

csak annyit jegyzek meg csendben hogy en nagyon elveztem eddig minden eskuvot ahol voltam + az meg hogy a mutermi fotozast nem tartod jo otletnek, ezt a mondatod nem is ertem 

 

 

 

Leirtam lejjeb, abban a hozzaszolasban amit te nem olvastal el hogy Stalter Gyorgytol es Kerekes Gabortol tanultam fotozni + magamtol 20 even at :))

 

 

Honnan veszed hogy nincsen referenciam????????????????????

Honnan veszed hogy nincsen honlapom???????????????????????

A honalpomon van a referenciam,  amit ugy talasz meg hogy a nevemet beirod a googliba es en vagyok az elso talat.

 

Kellemes tovabbi szabduszast es sok palyazati gyozelmet kivanok, egy olyan szakmaban amit elhagysz, mert a szakma rossz es nemazert mert  te nem boldogultal.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!