Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ivettke Creative Commons License 2008-09-11 17:06:02 288

de az akkor nem a szakmarol szol, hanem arrol aki mondta, nem?

mert ha annyira szar lenne akkor en se csinalnam, nem?

 

Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2008-09-11 17:01:42 284
Biztosan hallottál már kiváló és nagynevű színészeket, akik ugyanezt mondták a gyermekeiknek - vagyis, csak színész ne légy! Pontosan azért, mert ismerik a vele járó nehézségeket.

Ettől még akad sok színészcsemete, akiből eredményes színész lett.

Miért ne ismétlődhetne meg ugyanez a fotósok körében is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!