Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-09-11 17:05:59 287
Egy kicsit korábban is írhattad volna! :))

Épp ezt mondom. Akiben van vágy, hit, akarat, kitartás az adott szakmához, annak mindegy, mit mondanak, csinálni fogja. Így van jól.

De ettől még a régiek, vagy a szülők óvhatják a fiatalokat. Legfeljebb nem hallgatnak rájuk.
Előzmény:
Ivettke Creative Commons License 2008-09-11 17:00:21 283

nem ez az oka szerintem

 

az az oka hogy ebben az orszagban mindenki  sir, es kivul keresi a probelmainak az okat, nem a sajat hozzaallasaban

 

en fotos vagyok es megelek, siman

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!