Keresés

Részletes keresés

kanga 1 Creative Commons License 2008-09-27 12:37:41 30
Az első változat prototipusa már üzemel.nálunk a fejlesztett változat kerül telepitésre.Nem elégetjük a gázt,hanem hibrid(használt sütőolaj-biogáz)motort hajtatunk vele ami áramot termel a hűtőviz meg fűt.Nagyon leegyszerűsitve ennyi.A gázzsákos tárolás amúgy nagyon biztonságos,ha jó a gázzsák.
erbe Creative Commons License 2008-09-11 12:33:18 22
Napok óta senkinek nem válaszol. Az Alt. En-án rákérdeztünk néhány dologra, aztán biztos elment gyorstalpaló biogázos tanfolyamra, nehogy megint hülyeségeket irogasson.
A hozzászólás:
pakli2005 Creative Commons License 2008-09-11 08:47:58 21
Van már valami konkrét terved? Esetleg anyagok, hogy miből készíted?
Előzmény:
kanga 1 Creative Commons License 2008-09-07 11:58:26 18
Sziasztok!Most készülünk egy biogáz reaktort telepiteni a házunk energiaellátására.Öt évig úgy szeretnénk üzemeltetni,hogy akit érdekel eljöhessen megnézni.Részletek az"alternativ energia "INDEX fórumon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!