|
|
|
|
 |
kanga 1
2008-09-27 12:37:41
|
30
|
| Az első változat prototipusa már üzemel.nálunk a fejlesztett változat kerül telepitésre.Nem elégetjük a gázt,hanem hibrid(használt sütőolaj-biogáz)motort hajtatunk vele ami áramot termel a hűtőviz meg fűt.Nagyon leegyszerűsitve ennyi.A gázzsákos tárolás amúgy nagyon biztonságos,ha jó a gázzsák. |
|
 |
erbe
2008-09-11 12:33:18
|
22
|
| Napok óta senkinek nem válaszol. Az Alt. En-án rákérdeztünk néhány dologra, aztán biztos elment gyorstalpaló biogázos tanfolyamra, nehogy megint hülyeségeket irogasson. |
|
A hozzászólás:
 |
pakli2005
2008-09-11 08:47:58
|
21
|
| Van már valami konkrét terved? Esetleg anyagok, hogy miből készíted? |
|
Előzmény:
 |
kanga 1
2008-09-07 11:58:26
|
18
|
| Sziasztok!Most készülünk egy biogáz reaktort telepiteni a házunk energiaellátására.Öt évig úgy szeretnénk üzemeltetni,hogy akit érdekel eljöhessen megnézni.Részletek az"alternativ energia "INDEX fórumon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|