|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mammamija
2008-09-10 09:56:14
|
617
|
Hali:) Nem nagyon pörög a topik - úgy látszik mindenki túl van a felújításon-építkezésen:)
Lehet már kész a konyhád - nem sok választ kaptál, én pedig most kezdem. Buktatói nemigen vannak az ilyen típusú építésnek - az Y-tong könyű, faragható, csempézhető.... Én a beépíthető sütőt mindenképpen szemmagasságba tenném - a főzőlap meg a többi a szokásos besorolás szerint lehetne de a mosogatót mindenképpen feljebb tenném a szabványnál. A baloldali nyitott polc nekem nem jön be, hacsak nem Provance-ban járunk..... - ajtót lehet rátenni akár készen vettet is. |
|
Előzmény:
 |
chez jerome
2008-08-14 05:37:39
|
603
|
Sziasztok!
Új konyhát építünk, az alábbihoz hasonló építési móddal:

Mielőtt szakemberhez fordulok, el tudná valaki mondani hogy milyen buktatói vannak az ilyen típusú kivitelezésnek, illetve milyenek a javasolt anyagok, méretezések? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|