Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mammamija Creative Commons License 2008-09-10 09:56:14 617
Hali:)
Nem nagyon pörög a topik - úgy látszik mindenki túl van a felújításon-építkezésen:)

Lehet már kész a konyhád - nem sok választ kaptál, én pedig most kezdem. Buktatói nemigen vannak az ilyen típusú építésnek - az Y-tong könyű, faragható, csempézhető....
Én a beépíthető sütőt mindenképpen szemmagasságba tenném - a főzőlap meg a többi a szokásos besorolás szerint lehetne de a mosogatót mindenképpen feljebb tenném a szabványnál.
A baloldali nyitott polc nekem nem jön be, hacsak nem Provance-ban járunk..... - ajtót lehet rátenni akár készen vettet is.
Előzmény:
chez jerome Creative Commons License 2008-08-14 05:37:39 603
Sziasztok!

Új konyhát építünk, az alábbihoz hasonló építési móddal:
konyha

Mielőtt szakemberhez fordulok, el tudná valaki mondani hogy milyen buktatói vannak az ilyen típusú kivitelezésnek, illetve milyenek a javasolt anyagok, méretezések?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!