Keresés

Részletes keresés

konformista Creative Commons License 2008-09-10 17:53:27 40
Köszi.
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2008-09-09 20:48:55 39
Szia! Panelt azt nem lehet. De még ütvefúróval is fél óra, ami fúrókalapácssal 15 mp.
Előzmény:
konformista Creative Commons License 2008-09-09 19:20:37 38
Sziasztok!

Sima fúróval egyáltalán nem lehet panel betont, téglát fúrni?
Ezekre az ütve fúró lenne a jó, de csempét is kellene fúrnom, azt meg ütve fúróval nem lehet...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!