Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
SzekelyG Creative Commons License 2008-09-09 14:31:29 276
Nem hallottam a többiről semmit.
De tényleg gondold át ezt a fényképész szakmát.
Ha más is érdekel, akkor azt próbáld inkább!
Előzmény:
kg40 Creative Commons License 2008-09-09 14:24:06 275
az iskola titkárnője mondta, állítólag azért lesz egy éves, mert a két évest le tudják rövidíteni, plusz nem is jött össze annyi ember a kétévesre, amennyit szerettek volna. szerintem a "rövidebb oktatás több embert hoz" elméletben hisznek.
én is ettől a telítettségtől tartok egyébként, már lépten-nyomon fotóstanfolyamokba botlunk, csak így már azt sem lehet követni, hogy hova érdemes menni.. őrület
köszi az infókat, még átgondolom, hova is akarjak menni.. a többi suliról te hallottál esetleg már véleményeket ismerősöktől?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!