Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterssen Creative Commons License 2008-09-08 15:03:04 269
Megnéztem a honlapot, sajnos a kezdőoldalról induló linkek nem működnek nálam, így a szaktanfolyamé sem.

(remélem nem a honlapon látható kép elkészítését oktatják, hanem ettől jobbat...)
Előzmény:
SzekelyG Creative Commons License 2008-09-08 12:41:46 268
Szia!

A suli honlapját megnézted?
Én 2004-2006-ban jártam oda.
Első évben tanműhelyes voltam, majd másodiktól egy nagyon jó műterembe kerültem gyakorlatra. Ezzel fényképész OKJ-t szereztem.
Az egyéves képzésről nem tudok semmit.
Azonban biztos számít majd az is, hogy hány éves vagy, mert én 22 alatt voltam, így minimális költséget kellett fizetnem. Ha minden igaz, afölött fizetős...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!