|
|
|
|
 |
568456
2008-11-29 14:29:41
|
42
|
Sziasztok! uj vagyok ebben a topicban,no tapasztalat,no tudás,de fogékony vagyok. Ha elkészül szeretném megnézni üzemközben,ha van rá mód és lehetöség. Szeretném megoldani a családiházam fütését,olcsobban,ezért sokmindenre hajlandó vagyok. Barátommal nemsokára felszerelünk 3 szélerömüvet a háztetejére hogy ingyé legyen az áram,na meg persze az ELMÜ bosszantására. Elvileg 3db 2m átméröjü szélerömü elég az áramfogyasztásunkhoz. Vannak tervek,és számitások(atomfizikusok által) ha müködik és valakinek szüksége van rá szivesen átadom a dokumentáciot |
|
 |
pakli2005
2008-09-11 08:47:58
|
21
|
| Van már valami konkrét terved? Esetleg anyagok, hogy miből készíted? |
|
 |
erbe
2008-09-10 23:02:06
|
20
|
"Öt évig úgy szeretnénk üzemeltetni,hogy akit érdekel eljöhessen megnézni." És utána? Kidobjátok? |
|
 |
Freedomocska
2008-09-07 16:04:04
|
19
|
| Ez az a" világszabadalom" ? |
|
A hozzászólás:
 |
kanga 1
2008-09-07 11:58:26
|
18
|
| Sziasztok!Most készülünk egy biogáz reaktort telepiteni a házunk energiaellátására.Öt évig úgy szeretnénk üzemeltetni,hogy akit érdekel eljöhessen megnézni.Részletek az"alternativ energia "INDEX fórumon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|