Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mammamija Creative Commons License 2008-09-07 11:28:13 18


Szia! Ilyen tolóajtót szeretnék - csak felső függesztésű - nem kellene alul sinben futnia - a lányom szobája és a fürdőszoba közé.
Tükör helyett valami kazettás megoldásban gondolkodom - da ha úgy olcsóbb valamilyen teli üveggel pusztán a fény miatt - katedrál...vagy valami hasonló, de a súlyát csökkentendő szóba jöhet matt plexilap is.
Szerinted ezt mennyiből lehetne kihozni?
Előzmény:
zsolteee85 Creative Commons License 2008-06-27 20:55:20 15

szia Jolie!

Én is asztalos vagyok,bútorokkal foglalkozom,ha felkeltettem érdeklödésed,irj zsoltika5@hotmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!