Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2008-09-06 22:30:32 2987

Megbeszélhetünk egy időpontot és megmutathatom. István műhelyében van.

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2008-09-05 18:24:48 2985
Persze hogy érdekel!Meg főleg ha kész lesz.
Más: te tudod hogy kell síkfilmet tölteni? Vagy nincs valami oktatóvideó a neten hülyéknek?
Pesten betoppantam egy boltba, szembe a hűtő tele volt rollfilmmel, meg 2-3 fajta síkfilm is volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!