Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Champace Creative Commons License 2008-09-06 16:51:27 87
Hát olcsóbban 2.8-asat nem kapsz. Ha a repülőhöz kell a nagy fényerő, akkor talán az a legjobb választás. Ha nem kell nagy fényerő, a 70-300 VR még jó lehet.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-06 16:23:33 86

Üdv!

 

Most váltok SLR rendszerre a gépem Nikon d300 az már biztos.Milyen optikát javasolnátok főleg repülőgépet szeretnék fényképezni + táj fotozás.Nagyon tetszik a

NIKON 80-200mm F/2.8ED-IF bár az ára kicsit húzos. Valami alternatívát tudnátok javasolni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!