|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2008-09-03 21:54:18
|
612
|
| En azert kerdeztem, mert szoba johetne meg az uvegtegla, de ha design-ra mesz ra akkor az felteszem kiesik. Viszont ha nem akarsz szelloztetni, akkro lehet hogy egy egybe fix ablakot kene betenni, de minimum 3 retegut, ha nem akarsz allandoan parat torolgetni. |
|
Előzmény:
 |
_Idoru_
2008-09-03 12:05:12
|
610
|
axióma, főleg fény, no meg az esztétikum miatt szeretném, van más szellőzési lehetőség a konyhában. mokula2, eeegen, én is erre jutottam, hogy az ablak kerete miatt lehetek inkább bajban, a fa randa lesz tőle, az biztos mammamija, én az icipici panelkonyhámban is minden nap letörölöm a főzőlap mögötti csempét :D ez nálam nem lehet érv
konklúzió: a főzőlapot máshova rakom, de akkor is lesz ilyen ablakom :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|