Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2008-09-03 21:54:18 612
En azert kerdeztem, mert szoba johetne meg az uvegtegla, de ha design-ra mesz ra akkor az felteszem kiesik. Viszont ha nem akarsz szelloztetni, akkro lehet hogy egy egybe fix ablakot kene betenni, de minimum 3 retegut, ha nem akarsz allandoan parat torolgetni.
Előzmény:
_Idoru_ Creative Commons License 2008-09-03 12:05:12 610
axióma, főleg fény, no meg az esztétikum miatt szeretném, van más szellőzési lehetőség a konyhában.
mokula2, eeegen, én is erre jutottam, hogy az ablak kerete miatt lehetek inkább bajban, a fa randa lesz tőle, az biztos
mammamija, én az icipici panelkonyhámban is minden nap letörölöm a főzőlap mögötti csempét :D ez nálam nem lehet érv

konklúzió: a főzőlapot máshova rakom, de akkor is lesz ilyen ablakom :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!