|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mammamija
2008-09-02 23:55:54
|
608
|
Jól tette a tervező, hogy lebeszélt.... vessetek a mókusok elé, de én nem suvickolom nap mint nap a csempét a tűzhely mögött..... Namost képzelj el egy ablakot állandó gőznek - hőnek kitéve.....ott vixelheted minden teafőzés után.
|
|
Előzmény:
 |
_Idoru_
2008-09-02 12:36:45
|
604
|
sziasztok régi álmom, hogy a felső és az alsó konyhaszekrény között keskeny bukó ablakok legyenek a konyhámban (kerámia mellett/helyett). A tervező viszont le akar beszélni róla, mert szerinte a főzőlap használatakor zsír meg gőz fröccsen az ablakra és az nem szerencsés. Szerintem a mögötte levő kerámiát is minden nap tisztítani kell, szóval nem értem, hogy az ablaknál miért jelentene ez külön gondot. Szerintetek is ez annyira borzasztó dolog? Van vkinek ebben tapasztalata? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|