Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mammamija Creative Commons License 2008-09-02 23:55:54 608
Jól tette a tervező, hogy lebeszélt.... vessetek a mókusok elé, de én nem suvickolom nap mint nap a csempét a tűzhely mögött.....
Namost képzelj el egy ablakot állandó gőznek - hőnek kitéve.....ott vixelheted minden teafőzés után.
Előzmény:
_Idoru_ Creative Commons License 2008-09-02 12:36:45 604
sziasztok
régi álmom, hogy a felső és az alsó konyhaszekrény között keskeny bukó ablakok legyenek a konyhámban (kerámia mellett/helyett). A tervező viszont le akar beszélni róla, mert szerinte a főzőlap használatakor zsír meg gőz fröccsen az ablakra és az nem szerencsés. Szerintem a mögötte levő kerámiát is minden nap tisztítani kell, szóval nem értem, hogy az ablaknál miért jelentene ez külön gondot. Szerintetek is ez annyira borzasztó dolog? Van vkinek ebben tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!