Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mammamija Creative Commons License 2008-09-02 23:52:18 607
Szia. Jó ez, dehamár..... de ha már épített konyhában gondolkodsz, akkor a sütőt tedd szemmagasságba (meghálálja majd a derekad idővel:))) - és valahol láttam, hogy a főzőlapot alacsonyabbra - a mosogatót (kézit) magasabbra szokták tenni.

Általában Y-tong téglából készítik (könnyű burkolni a 10-cm-es Ytongot) - de a minap láttam egy ezer éves Szép Lak-ban, hogy farostlemez váz volt az egész konyha csempével burkolva - az még könnyebb is mint az Ytongból épített.
Előzmény:
chez jerome Creative Commons License 2008-08-14 05:37:39 603
Sziasztok!

Új konyhát építünk, az alábbihoz hasonló építési móddal:
konyha

Mielőtt szakemberhez fordulok, el tudná valaki mondani hogy milyen buktatói vannak az ilyen típusú kivitelezésnek, illetve milyenek a javasolt anyagok, méretezések?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!