|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mammamija
2008-09-02 23:52:18
|
607
|
Szia. Jó ez, dehamár..... de ha már épített konyhában gondolkodsz, akkor a sütőt tedd szemmagasságba (meghálálja majd a derekad idővel:))) - és valahol láttam, hogy a főzőlapot alacsonyabbra - a mosogatót (kézit) magasabbra szokták tenni.
Általában Y-tong téglából készítik (könnyű burkolni a 10-cm-es Ytongot) - de a minap láttam egy ezer éves Szép Lak-ban, hogy farostlemez váz volt az egész konyha csempével burkolva - az még könnyebb is mint az Ytongból épített. |
|
Előzmény:
 |
chez jerome
2008-08-14 05:37:39
|
603
|
Sziasztok!
Új konyhát építünk, az alábbihoz hasonló építési móddal:

Mielőtt szakemberhez fordulok, el tudná valaki mondani hogy milyen buktatói vannak az ilyen típusú kivitelezésnek, illetve milyenek a javasolt anyagok, méretezések? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|