|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-09-02 23:13:58
|
3975
|
Szia!
Köszi az infót. Körbeenézek a piacon
--budy-- |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2008-09-02 22:51:06
|
3974
|
Sima középérintkezős vakut vegyél (akár használtat is lehet) Az S7000 sem az AF segédfényt, sem a TTL mérést nem támogatja a vakunál.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-09-02 22:47:48
|
3973
|
Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy S7000-hez szeretnék vásárolni vakut. Milyeet érdemes vanni. Néztem, hogy vannak AF segédfényes vakuk. Az jó a géphez(mivel a gépben nincs), vagy úgyse kommunikálnak egymással mivel a gép még nem tud ilyesmit (mint pl TTL)
Segítséget előre is köszönve:
--budy-- |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|