Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-09-02 23:13:58 3975

Szia!

 

Köszi az infót. Körbeenézek a piacon

 

--budy--

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2008-09-02 22:51:06 3974
Sima középérintkezős vakut vegyél (akár használtat is lehet)
Az S7000 sem az AF segédfényt, sem a TTL mérést nem támogatja a vakunál.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-09-02 22:47:48 3973

Sziasztok!

 

Abban kérnék segítséget, hogy S7000-hez szeretnék vásárolni vakut. Milyeet érdemes vanni. Néztem, hogy vannak AF segédfényes vakuk. Az jó a géphez(mivel a gépben nincs), vagy úgyse kommunikálnak egymással mivel a gép még nem tud ilyesmit (mint pl TTL)

Segítséget előre is köszönve:

 

--budy--

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!