Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokula2 Creative Commons License 2008-09-02 22:07:28 606
Én is pont ilyet terveztettem a konyhámba. Viszont úgy terveztem meg a konyha berendezését, hogy ne a főzőlap kerüljön arra  a falszakaszra, ahol az ablak van, hanem a mosogató és szabad pult. Így nem fog annyira koszolódni. Lehet, attól én is tartanék egy kicsit, hogy az olajos fröccsenések folyamatosan érik a fa ablakomat. Az üveget könnyű tisztítani, de hosszútávon a fa keret megsínyli. Persze ha műanyag ablakról van szó, nem akkora gond.
Előzmény:
_Idoru_ Creative Commons License 2008-09-02 12:36:45 604
sziasztok
régi álmom, hogy a felső és az alsó konyhaszekrény között keskeny bukó ablakok legyenek a konyhámban (kerámia mellett/helyett). A tervező viszont le akar beszélni róla, mert szerinte a főzőlap használatakor zsír meg gőz fröccsen az ablakra és az nem szerencsés. Szerintem a mögötte levő kerámiát is minden nap tisztítani kell, szóval nem értem, hogy az ablaknál miért jelentene ez külön gondot. Szerintetek is ez annyira borzasztó dolog? Van vkinek ebben tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!