|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mokula2
2008-09-02 22:07:28
|
606
|
| Én is pont ilyet terveztettem a konyhámba. Viszont úgy terveztem meg a konyha berendezését, hogy ne a főzőlap kerüljön arra a falszakaszra, ahol az ablak van, hanem a mosogató és szabad pult. Így nem fog annyira koszolódni. Lehet, attól én is tartanék egy kicsit, hogy az olajos fröccsenések folyamatosan érik a fa ablakomat. Az üveget könnyű tisztítani, de hosszútávon a fa keret megsínyli. Persze ha műanyag ablakról van szó, nem akkora gond. |
|
Előzmény:
 |
_Idoru_
2008-09-02 12:36:45
|
604
|
sziasztok régi álmom, hogy a felső és az alsó konyhaszekrény között keskeny bukó ablakok legyenek a konyhámban (kerámia mellett/helyett). A tervező viszont le akar beszélni róla, mert szerinte a főzőlap használatakor zsír meg gőz fröccsen az ablakra és az nem szerencsés. Szerintem a mögötte levő kerámiát is minden nap tisztítani kell, szóval nem értem, hogy az ablaknál miért jelentene ez külön gondot. Szerintetek is ez annyira borzasztó dolog? Van vkinek ebben tapasztalata? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|