Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
belphnaque Creative Commons License 2008-09-02 07:31:11 5025

Szia !

 

Köszönöm a véleményt.

Sajnos az a bajom, hogy az 5d után nehezen adom le a minőséget.

Póbáltam ezeket az eldobható filmeseket, és nagyon szutyok lett a végeredmény.

Ezért ondoltam, hogy meg kellene próbálkozni mondjuk egy hasonló digitálissal, ami viszont sokra jött ki, és ezért fordultam most a zacsik felé.

 

Amit mutattál, az tényleg meglepően sokba kerül, de azért gondolkodom rajta.

Egyáltalán mennyire jók az ilyen zacsik ? Alkalamasak ? Én csak a félelem miatt nem vettem meg korábban egy olcsó változatot... mindjárt megkeresem.

 

Belphnaque

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2008-09-01 22:11:35 5024

Az a kis "zacsi" is 200$-nál kezdődik.

Itthon meg:

http://www.artwork.hu/termek.php?i=1169&n=u-axp-aw-vizhatlan-tok-slr

 

A legjobban, egy-két eldobható filmes cuccal jársz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!