|
|
|
|
 |
NeomatiK
2008-08-30 19:27:21
|
37
|
| Nekem noname fúrókalapács van 1100 Wattos, szépen viszi a betont. |
|
 |
Viperator
2008-08-30 15:16:54
|
36
|
Ja, kihagytam valamit:
"zöld színű fúrógép" - nem más mint Bosch gép |
|
A hozzászólás:
 |
Viperator
2008-08-30 15:14:24
|
35
|
Szeretnék megkérdezni tapasztalt hozzászólóktól, akik foglalkoznak a fúrógépekkel (ütvefúró) vagy fúrási munkával. Egy fúrógépet szeretnék venni, SDS tokozásút. A gond, hogy nem vagyok jártas ezen a területen, kemény betonból van a fal (persze vasrácsokkal, panellakás, van hozzá nekem fémdetektor) és szeretnék fúrni, eddig sima tokozásúval csináltam és nem mindig sikerült egy bizonyos távolságig (hogy beférjen a tipli) fúrni (lehet, hogy az elcsúszás miatt nem sikerült, mert a fúrószár hengeres alakú).
Sokféle márka van, melyik a jobb....? Hitachi jó? (pl. DH24PC3) Makita?
A Praktikerben és sok helyen árulnak zöld színű fúrógépeket, de ezek barkács, hobbi célra vannak tervezve. A kék színű pedig ipari célra van tervezve.
Előre is köszi a választ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|