Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2008-08-30 19:27:21 37
Nekem noname fúrókalapács van 1100 Wattos, szépen viszi a betont.
Viperator Creative Commons License 2008-08-30 15:16:54 36
Ja, kihagytam valamit:

"zöld színű fúrógép" - nem más mint Bosch gép
A hozzászólás:
Viperator Creative Commons License 2008-08-30 15:14:24 35
Szeretnék megkérdezni tapasztalt hozzászólóktól, akik foglalkoznak a fúrógépekkel (ütvefúró) vagy fúrási munkával. Egy fúrógépet szeretnék venni, SDS tokozásút. A gond, hogy nem vagyok jártas ezen a területen, kemény betonból van a fal (persze vasrácsokkal, panellakás, van hozzá nekem fémdetektor) és szeretnék fúrni, eddig sima tokozásúval csináltam és nem mindig sikerült egy bizonyos távolságig (hogy beférjen a tipli) fúrni (lehet, hogy az elcsúszás miatt nem sikerült, mert a fúrószár hengeres alakú).

Sokféle márka van, melyik a jobb....? Hitachi jó? (pl. DH24PC3) Makita?

A Praktikerben és sok helyen árulnak zöld színű fúrógépeket, de ezek barkács, hobbi célra vannak tervezve. A kék színű pedig ipari célra van tervezve.

Előre is köszi a választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!