Keresés

Részletes keresés

FriendlyFire Creative Commons License 2008-08-29 13:09:00 78

"szeressük"

 

Ez felszólító mód! :-)

 

Rengeteg -tjük, - -tjuk-ölő magyar van, félnek a -suk, -sük-től, ezért még felszólító módban sem használják!

 

Az olyan, a magyar nyelvet gyilkoló magyarokat nem szeretem! :-)

Priluki Creative Commons License 2008-08-29 13:01:20 76
:-) Így igaz.
A hozzászólás:
szedlacsek2 Creative Commons License 2008-08-29 12:49:39 75
De nem azért nem szeressük, mert magyar....
Előzmény:
Priluki Creative Commons License 2008-08-29 12:19:44 74
Szerintem is magyar, és én sem szeretem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!