|
|
|
|
 |
FriendlyFire
2008-08-29 13:09:00
|
78
|
"szeressük"
Ez felszólító mód! :-)
Rengeteg -tjük, - -tjuk-ölő magyar van, félnek a -suk, -sük-től, ezért még felszólító módban sem használják!
Az olyan, a magyar nyelvet gyilkoló magyarokat nem szeretem! :-) |
|
 |
Priluki
2008-08-29 13:01:20
|
76
|
| :-) Így igaz. |
|
A hozzászólás:
 |
szedlacsek2
2008-08-29 12:49:39
|
75
|
| De nem azért nem szeressük, mert magyar.... |
|
Előzmény:
 |
Priluki
2008-08-29 12:19:44
|
74
|
| Szerintem is magyar, és én sem szeretem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|