Keresés

Részletes keresés

szedlacsek2 Creative Commons License 2008-08-29 12:49:39 75
De nem azért nem szeressük, mert magyar....
A hozzászólás:
Priluki Creative Commons License 2008-08-29 12:19:44 74
Szerintem is magyar, és én sem szeretem.
Előzmény:
FriendlyFire Creative Commons License 2008-08-29 12:17:47 73

hogy ne legyünk OFF.

 

Szerintem Veres János magyar és én nem különösebben szeretem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!