Keresés

Részletes keresés

Priluki Creative Commons License 2008-08-29 12:19:44 74
Szerintem is magyar, és én sem szeretem.
A hozzászólás:
FriendlyFire Creative Commons License 2008-08-29 12:17:47 73

hogy ne legyünk OFF.

 

Szerintem Veres János magyar és én nem különösebben szeretem.

Előzmény:
Priluki Creative Commons License 2008-08-29 12:16:02 72
Szerinted? Tudsz valamit? A fejelése alapján lehetne akár román is. Stílusa alapján balkáni. Fenyegetése emlékeztet a lumpen cigányokra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!